Новини та оголошення

20 квітня 2016 року у приміщенні кафедри міжнародних економічних відносин КНТУ відбувся круглий стіл на тему "Роль англійської мови у процесі інтеграції України до європейського політичного, економічного та науково-освітнього простору"

20 квітня 2016 року кафедра іноземних мов, кафедра міжнародних економічних відносин КНТУ, кафедра іноземних мов КДПУ та кафедра іноземних мов ДЛАУ НАУ провели круглий стіл на тему "Роль англійської мови у процесі інтеграції України до європейського політичного, економічного та науково-освітнього простору". Захід проходив за для популяризації вивчення англійської мови та у рамках заходів на 2016 рік згідно Указу Президента України №641/2015 «Про оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні».

Мета круглого столу – різнобічний погляд на процеси інтеграції України до європейського та міжнародного простору та роль володіння англійською мовою, аспекти та шляхи її вивчення, а також актуалізувати дискусію навколо важливих проблем у вивченні іноземних мов. 

У засіданні круглого столу брали участь студенти економічних спеціальностей КНТУ, факультету іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кафедри іноземних мов Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету. Студенти виступили з більш ніж 12 доповідями, в яких піднімалися питання про важливість англійської мови, стан її викладання та проблеми, які треба вирішити для вдосконалення навчального процесу.


© 2019 KNTU